CREM-PH - HORNÝ úchyt, hrebeň nylon-kov 30x20mm, L-1000mm, max do 600kg,

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
CREM-PH - HORNÝ úchyt, hrebeň nylon-kov 30x20mm, L-1000mm, max do 600kg,Skladom12,28 €/ ks9,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Popis:
CREM-PH hrebeň nylon-kov 30x20mm, L-1000mm, max do 600kg, 6x HORNÝ úchyt so skrutkou, kovové jadro 10x10mm
Technické parametre
| Výška H | 30 mm mm |
|---|---|
| Šírka L | 20 mm mm |
| Povrch | plast |
| Materiál | nylon-kov |
| Maximálne zaťaženie | 600 kg kg |
| Dĺžka | 1000 mm mm |
| Oceľové jadro | 10x10 |
| Počet úchytov | 6 |
| Váha | 1.42 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách



