NICE TO4024 - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TO4024 (24V, 120W, 1800N)

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
NICE TO4024 - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TO4024 (24V, 120W, 1800N)Skladom218,33 €/ ks177,50 € bez DPH
do 3 m prechod
Nice TOONA - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TO4024
Nereverzný pohon, 24 Vdc s magnetickým enkóderom, mechanickým dorazom pri otváraní pre krídlové brány až do 3 m
Zásielka obsahuje:
![]() | motor TOONA 4024 | 1 ks |
![]() | Montážne príslušenstvo | 1 ks |
Toona je určená na automatizovanie jedno alebo dvojkrídlovej brány na rezidenčné a priemyselné použitie.
Popis
Pohon pre krídlové brány o šírke do 3 m s moderným dizajnom.
Výhody TO4024
- jednoduchá inštalácia a údržba
- moderný dizajn
- osvedčená elektronika
- pre krídlové brány do dĺžky jedného krídla až 3 m
popis výrobku
Pohon Toona je treťou generáciou pohonov pre krídlové brány a je nástupcom pohonov Moby a Pluto. Rada TO5000 je do 5 m dĺžky krídla. Pohon je vo verzii 230 V.
Kvalita a spoľahlivosť pohonov je zaistená vďaka dvojdielnému telu pohonov z tlakovo liateho hliníka a polyesterovou povrchovou úpravou odolnou proti atmosférickým vplyvom. Všetky vnútorné pohyblivé časti sú z ocele, ľahkých zliatin a technopolymera. Rada Toona je spoľahlivá a tichá.
Technické parametre
| Stupeň ochrany | 44 IP |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Spotreba motora | 5 A |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Typ brány | jednolrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Príkon | 48 W |
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Váha | 6 kg |













