NICE TOONA TO5016P 230V,385W,3200N, väčšie zaťaženie, dorazy pri otvorení a zatv

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
NICE TOONA TO5016P 230V,385W,3200N, väčšie zaťaženie, dorazy pri otvorení a zatvSkladom372,17 €/ ks302,58 € bez DPH
do 5 m prechod
Nice TOONA - pohon pre krídlovú bránu do 5m / krídlo, 1x TO5016P (230V, 385W, 3200N), pre väčšie zaťaženie, dorazy pri otváraní a zatváraní
Kvalita a spoľahlivosť pohonov je zaistená vďaka dvojdielnému telu pohonov z tlakovo liateho hliníka a polyesterovou povrchovou úpravou odolnou proti atmosférickým vplyvom. Všetky vnútorné pohyblivé časti sú z ocele, ľahkých zliatin a technopolyméru. Bronzová vodiace matice zaisťuje dobrú pevnosť a tichý chod. Rozbehový kondenzátor je vo vnútri tela motora. Možnosť otvárania aj smerom von pomocou konzol PLA6. Výhodou radu na 230V je nižšia cena vďaka výrobným nákladom na lacnejšie elektroniku.
Rad Toona je spoľahlivá a tichá. Plne kompatibilný so starými typmi pohonov radu Pluto a Moby - všetky prichytávacie rozmery a priemery čapov sú rovnaké.
Pre dlhú životnosť pohonu je nevyhnutným doplnkom brán so šírkou krídla nad 3 m elektrický zámok.
Zásielka obsahuje:
![]() | TOONA TO5016P motor - pre väčšie zaťaženie | 1 ks |
![]() | Montážne príslušenstvo | 1 ks |
Toona je určená na automatizovanie jedno alebo dvojkrídlovej brány na rezidenčné a priemyselné použitie.
Technické parametre:
| Stupeň ochrany | 44 IP |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Verzia motora (24,230V) | 230 V |
| Sila | 3200 N |
| Inštalácia | nadzemná |
| Typ prevádzky | bežná |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 385 W |
| Spotreba motora | 1,5 A |
| Dĺžka jedného krídla | 5 m |
| Typ brány | jednolrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Riadiaca jednotka | A60 |
| Váha | 7kg |













