Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Úvod » Príslušenstvo k motorom » KEY SUB-44 4-kanálový vysielač, pevný kód,


        

KEY SUB-44 4-kanálový vysielač, pevný kód,

KEY 9 SUB-44

U dodavateľa na sklade

 

Číslo produktu: KEYO 01
Výrobca: Key
naša cena bez DPH: 16,67 €
naša cena s DPH (20 %):
20,00 €

KEY SUB-44N, 433,92MHz 4-kanálový vysielač,

900SUB-44N samoprog.pre pevné kódy: Nasledujúci postup je určený pre naprogramovanie ovládača a zároveň vymazanie predchádzajúcich kódov v ňom uložených. - Stlačte tlačidlo 1. a následne tlačidlo 2. a držte ich stlačené. LED začne pomaly blikať. - Po ôsmych sekundách začne blikať rýchlejšie - Pustite tlačidlo 1. a po chvíľke aj tlačidlo 2. - Teraz je každé tlačidlo nastavené na Key Automation pevný kód.

KOPÍROVANIE KÓDU: Nasledujúci postup je určený na kopírovanie iného 433,92MHz kompatibilného ovládača: - Stlačte tlačidlo 1. a následne jedno z ostatných tlačidiel, ktoré chcete kopírovať a držte ich naraz. LED-ka začne blikať. - Pustite tlačidlo, ktoré nebudete kopírovať a držte tlačidlo, ktoré má byť skopírované. Ovládač je teraz pripravený na kopírovanie nového kódu. - Stlačte tlačidlo druhého ovládaču, z ktorého chcete skopírovať kód a dajte ovládače blízko k sebe. Ako náhle sa programovanie dokončí LED dióda bude blikať pravidelne. Ak sa tak stane môžete pustiť tlačidlá.

Popis produktu a použitie SUB vysielač je celkom nový produkt vytvorený spoločnosťou Key Automation. Je vyrobený v mnohých farbách, ktoré sa dajú meniť formou krytu a v troch modeloch: pevný kód, plávajúci kód a samo-programovateľný model. SUB je vode odolný a vyrobený z kvalitných materiálov. Určený je pre brány a dvere. Iné použitie je prísne zakázané!

Test ovládača Predtým ako bude párovať ovládač s prijímačom na pohone brány, prosím skontrolujte si správnu funkcionalitu stlačení tlačidiel a pozorovaním či sa LED dióda bude rozsvecovať. V prípade slabšej batérie bude mať ovládač slabší dosah a počas prenosu bude dióda blikať. V takomto prípade vymeňte batériu za novu. Dávajte pozor na polaritu postupujte ako na obrázku.

Typ ovládaču rozoznáte aj podľa farby LED diódy: 

900SUB-44 pevný kód:        červená LED           ⊗
900SUB-44R plávajúci kód:    modrá LED           ⊗
900SUB-44N samo kódovací: zelená LED           ⊗

Pre dokončenie uloženia kódu postupujte podľa návodu k pohonu pre bránu.

Technické parametre

Výrobca KEY Automation
Frekvencia 433 MHz
Typ kódu pevný
Váha 0.1 kg

Identifikácia starých ovládačov:

KEY ovladač modrý ovládač - žlté tlačítka  - pevný kód
KEY ovládač, plávajúci kód modrý ovládač - šedé tlačítka - plávajúci kód


Záruka: 24 mesiacov

Výrobca: KEY Automation S.r.l.

Máte otázky ohľadom tohto výrobku?   Kontaktujte nás  0902 331 936 alebo : dando@stonline.sk