Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Pohony pre krídlové brány / KEY pohony

KEY 2-krídlové  sady KEY krídlové  sady KEY pre krídlové  brány KEY príslušenstvo
KEY 2-krídlové sady KEY 1-krídlové sady KEY pohony KEY príslušenstvo
Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 259,00 €

skladom
novinka
novinka

naša cena 245,00 €

skladom Pohyb krídlových brán sa realizuje otočením na čape, tak ako bežné dvere. Krídla sa obvykle otvárajú do vnútra objektu, a vyžaduje sa použitie určitého vnútorného priestoru. Ak chcete vybrať ideálny automatizačný systém, je nutné vziať do úvahy rozmery, približnú hmotnosť krídla, poznať osadenie krídla na  stĺpe alebo múre a tiež aký je použitý stavebný materiál.

Automatizácie sú spravidla napájané 230V napätím a 24 V DC DC, vďaka nízkemu napätiu sa zaisťuje vyššiu spoľahlivosť. Okrem toho, napájanie 24 V DC sa odporúča, ak nastane potreba častého použitia, ako sa bežne požaduje napríklad v priemysle alebo v obchode.

Wingo

STAR 200

Elektromechanický nereverzný pohon pre krídlové brány s krídlami až do 2 m, 24 Vdc Encoder k dispozícii pre maximálnu bezpečnosť v detekcii prekážok. Jednoduché spomalenie a nastavenie otvoreného limitu. Mechanické časti dobre chránenej pred vonkajším vplyvom. K dispozícii na KITe. Kompatibilný s novou riadiacou jednotkou 14A.

STAR 500

Elektromechanický pohon pre krídlové brány do 5 m, 230 Vac Mechanický koncový spínač pri otváraní.  Pre väčšiu pevnosť a plynulosť má dvojité ložisko na matici.. Mechanické uvoľnenie je teraz  jednoduchšie a plynulejšie. Mechanické diely sú chránené pred nepriazňou počasia. V kombinácii s novou elektronikou 230 Vac CT202.

RAY

Elektromechanický pohon pre krídlové brány až do 4 m 24 V DC a 230 V AC LED svetlo v prednom ​​osvetlení zabezpečuje osvetlenú šírku priechodu. Technologicky vyspelé materiály sú odolné voči poveternostným vplyvom. Mechanicky extrémne tichý s robustným telom z liateho hliníka s práškovou farbou. Montážne konzoly vpredu a vzadu umiestnené v súlade s cieľom uľahčiť inštaláciu. Ručné uvoľnenie pomocou diaľkového Sub,

KEY REVO

REVO

Elektromechanický pohon s kĺbovým ramenom pre brány až do 2,3 m, 24 Vdc

Tvrdé telo a ľahký  kĺbový motor je vyrobený a určený pre krídlové brány, obzvlášť vhodné pre drevo alebo PVC brány. Ideálne pre úzke stĺpy alebo zmenšenej veľkosti. Kompaktný a tichý pohyb, vyrobený z pevného hliníka, odolné voči UV žiareniu

key meva

MEWA

Nevratný elektromechanický pohon s kĺbovým ramenom pre brány až do 4 m, 24 Vdc a 230 Vac, So snímačom a možnosťou nastavenia rýchlosti behu a spomalenia. Maximálna bezpečnosť pri detekcii prekážok. Odomknutie tiež z "vonka pre ľahkú ručnú manipuláciu. Spomalenie chráni mechaniku produktu. Môže byť v kombinácii s novou výkonu elektronikou 24 V DC 14A  alebo 230 V AC  CT202.

key UNDER

UNDER

Elektromechanický nevratné pohon pre krídlové brány s krídlami až 3 m, 24Vdc a 230Vac

Nový box CF2. Možnosť nastavenia otváranie a zatváranie. Nastavte rýchlosť a  spomalenie. 24 V DC verzia s čidlom. Voľba štandardného kábla   v kombinácii s novým výkonu elektronikou  24 V DC 14A a 230 V AC  CT202.