Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Pohony pre krídlové brány / NICE pohony

NICE toona NICE toona 4024 nice toona 4005 NICE prislušenstvo
NICE 2-krídlové sady NICE 1-krídlové sady NICE pohony NICE príslušenstvo
Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 397,30 €

skladom


bežná cena 559,00 €

naša cena 545,00 €

skladomnaša cena 264,80 €

skladomnaša cena 377,50 €

skladom


bežná cena 268,00 €

naša cena 259,60 €

skladomnaša cena 256,70 €

skladomnaša cena 220,00 €

skladomnaša cena 266,30 €

skladom

naša cena 451,20 €

skladomnaša cena 226,00 €

U dodavateľa na skladenaša cena 323,50 €

skladomnaša cena 252,60 €

skladom

naša cena 172,00 €

skladomnaša cena 222,70 €

skladom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pohyb krídlových brán sa realizuje otočením na čape, tak ako bežné dvere. Krídla sa obvykle otvárajú do vnútra objektu, a vyžaduje sa použitie určitého vnútorného priestoru. Ak chcete vybrať ideálny automatizačný systém, je nutné vziať do úvahy rozmery, približnú hmotnosť krídla, poznať osadenie krídla na  stĺpe alebo múre a tiež aký je použitý stavebný materiál.

Automatizácie sú spravidla napájané 230V napätím a 24 V DC DC, vďaka nízkemu napätiu sa zaisťuje vyššiu spoľahlivosť. Okrem toho, napájanie 24 V DC sa odporúča, ak nastane potreba častého použitia, ako sa bežne požaduje napríklad v priemysle alebo v obchode.

Wingo

WINGO

Skupina moderných, funkčných jednotiek na dvojkrídlové brány, ktorá sa skladá zo štyroch modelov: Wingo, Wingo L, Wingo5000 a Wingo24V. Všetky majú sadu riadiacej jednotky, rádio a dvojtlačitkový diaľkový ovládač.. V prípade kovových tyčí, existujú dve verzie pohonov pre brány s hmotnosťou do 200 kg - Nice Wingo (pre vráta a brány s krídlami až do 1,8 m) a v Nice Wingo L (krídlo brány až do dĺžky 3 m). K dispozícii je aj model s pretiahnutým telom Wingo5000 brán s krídlami až 3,5 metra a váhy až 200 kg, s možnosťou montáže na široké stĺpy.

Toona

TONA

Moderné elektromechanickné pohony pre krídlové brány s krídlami až 3 m, 5 m a 7m, verzia 230 je pre domáce použitie a 24V pre intenzívne práce. Produkt tretej generácie, odolnejší voči poveternostným vplyvom. Tichá prevádzka, revolučne dvojvodičové pripojenie BLUEBUS.

Walky

WALKY

Elektromechanické pohony s kĺbom pre malé brány (dĺžka brány do 1,8 m a hmotnosti až 100 kg). Skvelé pre drevené dvere a PVC, rovnako ako hliníkové brány. To dáva možnosť inštalovať aj na úzke stĺpy (min 80 mm). Extrémne rýchly - je treba len 7 sekúnd na zavretie alebo otvorenie brány. Revolučne dvojvodičové pripojenie BLUEBUS.

Hopp

HOPP

Ľahké elektromechanické pohony s kĺbovým ramenom pre post-relácie krídlové brány s krídlami až 2,4 a hmotnosti až 250 kg, pre montáž na širokých pilieroch. Ideálny pre intenzívnu prácu. Vybavený s revolučnou dvojvodičovým pripojením systému BLUEBUS. To dáva možnosť funkcie čiastočné otvorenie brány alebo otvorrenie jedným krídlom.

Šampanské

POP

Elektromechanické pohony staršej generácie kĺbovým ramenom ideálne pre malé krídlové brány s krídlami až 2 metre a váhy až 200 kg, pre montáž na široké piliere. Silný, ľahko sa inštaluje. Pokročilá technológia a estetický vzhľad. Revolučná dvojvodičové pripojenie BLUEBUS
Hyke

HYKE

Elektromechanické pohony s kĺbovým ramenom pre krídlové brány s krídlami až 3,5 a hmotnosti až 330 kg, pre montáž na široké piliere. Moderná trojstupňová konštrukcia prenosu dáva obrovskú silu. Jednoduchá inštalácia a možnosť upraviť dĺžku ramena. Revolučne dvojvodičové pripojenie BLUEBUS.

Hyppo

HYPPO

Starší model elektromechanických pohonov s kĺbovým ramenom s osvedčenou a spoľahlivou konštrukciu na pre krídlové brány s krídlami až 3 m, pre montáž na veľmi široké stĺpy. K dispozícii v 230V a 24V prevedeniach pre domáce a intenzívne použitie.

Metro (FAB)

X METRO

Rad elektromechanických pohonov pre podzemné inštalácie, pre brány s krídlami až 5m a hmotnosti až 900 kg.Sú veľmi odolné a ľahko sa inštalujú. V novších modelov sa používa dvojvodičového pripojenie pre revolučný BLUEBUS. Uhol otvorenia až 180 stupňov (Big-Metronawet na 360 stupňov).