Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Úvod » Pohony pre posuvné brány » NICE pohony

Pohony pre posuvné brány / NICE pohony

NICE SADY NICE POHONY NICE príslušenstvo
NICE zvýhodnené sady NICE motory NICE príslušenstvo
Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 248,00 €

skladomnaša cena 266,50 €

skladomnaša cena 412,00 €

skladomnaša cena 1 720,00 €

skladomnaša cena 266,50 €

skladomnaša cena 340,00 €

skladomnaša cena 405,00 €

skladomnaša cena 252,00 €

U dodavateľa na skladeNICE ponúka moderné motory, ktoré sa ideálne hodia pre rôzne veľkosti, hmotnosti, frekvenciu a rýchlosť otvárania posuvných brán, preto sú ideálnou voľbou pre bývanie, priemysel, ale aj pre bytové spoločenstvá.

NICE_ROAD_400

ROAD Pohon je určený pre automatizáciu malých  posuvných brán  s hmotnosťou až do 400 kg.Veľmi jednoduchý, osvedčený model, ktorý vyčnieva vo svojej triede pre jeho jednoduchú a rýchlu inštalácia, estetický dizajn, vynikajúci výkon a spoľahlivosť.

Robus

ROBUS Robus je moderná skupina motorov pre posuvné brány s hmotnosťou do 350 kg, 400 kg, 600 kg a 1000 kg.Ideálny pre intenzívnu prácu, čo je ideálne nielen pre bývanie, ale aj pre bytové spoločenstvá.High-tech zariadenia pracujú rýchlo a spoľahlivo, a to vďaka revolučnej technológii BLUEBUS, vyznačuje sa extrémne jednoduchou inštaláciou a programovaním.
NICE Robo ROBO Skupinové pohony pre posuvné brány s hmotnosťou do 400 kg alebo 600 kg. Vynikajúci výkon, silu, atraktívny vzhľad, to sú len niektoré z ich výhod.Vyznačujú sa mimoriadne ľahkou montážou, majú vodotesný mechanizmus, núdzové otváranie, zabezpečuje spoľahlivosť vo všetkých podmienkach.Majú silné, odolné hliníkové telo.
nice-run 1800 RUN Moderný rad silných pohonov pre posuvné brány s hmotnosťou do 1800 kg alebo 2500 kg s revolučnou technológiou BLUEBUS, ktorý poskytuje veľmi jednoduchú inštaláciu a programovanie. Pohony sú vhodné pre extrémne podmienky, ideálne pre priemyselné aplikácie.  Vybavený radom moderných riešení, a preto nie je problém keď sa automatizujú aj tie najťažšie brány.
NICE Thor THOR Moderné motory pre posuvné brány s hmotnosťou do 1500 kg alebo 2200 kg na 230 V s integrovaným ovládaním a fázy 3x400V s externou riadiacou jednotkou. Najlepšia kombinácia estetického dizajnu s vynikajúcimi technickými parametrami, ktoré zabezpečujú spoľahlivú intenzívnu prácu. THOR je tiež vybavený radom moderných funkcií, ktoré uľahčujú automatizáciu aj pre tie najťažšie dvere.
NICE TUB TUB Moderný pohon pre najťažšie posuvné brány do 3500 kg, so vstavanou riadiacou jednotkou. Má veľmi silný (obrovský krútiaci moment 190 Nm), ideálny pre priemyselné aplikácie.Funkčný, bezpečný a atraktívny.
Nahý NAKED NAKED elektromechanický pohon je určený pre inštaláciu do vnútorného priestoru.Tým je úplne neviditeľný, a preto pracuje s akýmkoľvek typom objektu.NAKED 400 umožňuje automatizáciu posuvnej brány s hmotnosťou do 400 kg.Vzhľadom na relatívne malé veľkosti, môže byť inštalovaný aj v malých kovových miestach s vnútorným rozmerom aspoň 140 x 140 mm.