EB1-PS3 schránka poštová (265x360x55mm), max. formát listu: C4, brúsená nerez K320 /AISI304

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
EB1-PS3 schránka poštová (265x360x55mm), max. formát listu: C4, brúsená nerez K320 /AISI304Skladom56,83 €/ ks46,20 € bez DPH
EB1-PS3 schránka poštová (265x360x55mm), max. formát listu: C4, brúsená nerez K320 /AISI304
Ako si pripevniť nerezovú poštovú schránku?
Do kovu / o kov
Ak sa jedná o montáž na tenký plech alebo mäkký kov(napríklad hliník), môžeme použiť nerezové TEX skrutky. Ďalšou z možností je prichytenie pomocou skrutky a nitovacej matice – vytvoríme potrebný závit, kľudne aj v tenkom profile, a schránku ľahko priskrutkujeme.
Do dreva
Použijeme samoreznú skrutku do dreva s polguľatou alebo so zápustnou hlavou. Ak nechceme použiť samorezné skrutky, a ak máme prístup aj z druhej strany dreva, vieme použiť nerezové metrické skrutky, s podložkou a maticou. Na výber máme dĺžky aké potrebujete.
Do zateplenej fasády
Použijeme špirálové hmoždinky WKDS
Hmoždinka sa jednoducho zaskrutkuje do zateplenia, skrutku použijeme nerezovú. WK-DS050 použijeme pri hrúbke izolácie 60mm a viac. WK-DS085 použijeme pri hrúbke izolácie 90mm a viac. Nosnosť jednej takejto hmoždinky je až 5kg, teda pre poštovú schránku sú úplne postačujúce.
Ďalšou možnosťou je prevŕtať sa cez zateplenie až do muriva, no v tomto prípade je dôležité vybrať dostatočne dlhú hmoždinku. Na výber máme so skrutkou aj bez.
Technické parametre
| Max. formát listu | C4 |
|---|---|
| Výška H | 360 mm |
| Šírka L | 265 mm |
| Povrch | Brus |
| Materiál | Nerez |
| Hĺbka | 55 mm |
| Kotvenie | na výšku |
| Váha | 1,7 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |







