EMOS H2017 Domáci videotelefón, farebná sada - biela

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar7
EMOS H2017 Domáci videotelefón, farebná sada - bielaSkladom186,55 €/ ks151,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EMOS H2017 Domáci videotelefón, farebná sada - biela
Základný popis tovaru
Jednoduchá sada videovrátnika. Obraz je zobrazovaný na veľký 7" farebný LCD. Prístroj je napájaný pomocou priloženého adaptéra na 12 V. Zariadenie umožňuje obsluhu dverného zámku a pojazdu brány.

Schéma zapojenia a inštalácia

Obsah dodávky:
Po otvorení krabice sa doporucuje skontrolovat jej obsah podla nasledujúceho zoznamu:
| - videomonitor | 1 ks | |
| - montážny rámcek pre monitor | 1 ks | |
![]() | - dverná kamerová jednotka | 1 ks |
![]() | - upevnovacie šrouby | 6 ks |
| - napájací zdroj | 1 ks | |
| - krycia strieška | 1 ks |
Parametre produktu
| veľkosť displeja | 7" |
|---|---|
| prevedenie (slúchadlo/ hands free) | hands-free |
| farebný displej | áno |
| možnosť nahrávania | nie |
| ovládanie zámku a pojazdu brány | dverný zámok, pojazd brány |
| intercom | áno |
| počet melódií | 12 |
| montáž | na stenu |
| napájanie monitora | 12 V DC (súčasťou balenia) |
| napájanie kamerovej jednotky | z monitora |
| regulácia hlasitosti | áno |
| možnosť pripojenia CCTV kamier | áno |
| aplikácia pre vzdialenú správu | bez aplikácie |
| možnosť pripojenia do siete a vzdialené spravovanie | nie |
| počet tlačidiel kamerovej jednotky | 1 |
| antivandal prevedenie kamerovej jednotky | áno |
| požadovaná kabeláž | UTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| počet vodičov (monitor/zámok/brána) | 4+2 |
| prísvit kamery | áno, do 150 cm |
| snímací prvok kamery | 1/3 CCD Pinhole s IR prisvietením |
| farba | biela |
| rozmer monitora | 23 × 233 × 160 mm |
| rozmer kamerovej jednotky | 46 × 64 × 145 mm |
| uhol záberu kamery | 80° |
| zdroj súčasťou balenia | áno |
| krytie | IP44 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| zloženie sady | 1× dverná kamerová jednotka, 1× LCD, zdroj |
Výhody produktu
Veľký LCD displej, jednoduchá inštalácia, jednoduchá obsluha, ovládanie 2 vstupov.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom tohto výrobku?
Kontaktujte nás Po-Pia. od 8 do 16:30 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie















