EB1-0210-60x104-B Čierna lanková sieť, 0,8 x 10 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 304

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
EB1-0210-60x104-B Čierna lanková sieť, 0,8 x 10 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 304Skladom201,47 €/ ks163,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EB1-0210-60x104-B Čierna lanková sieť, 0,8 x 10 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 304
Popis produktu
Príklad inštalácie nerezovej siete č.1:
- Vytvoríme si pole požadovanej dĺžky a šírky pre napnutie nerezovej lankovej siete, následne ho pomocou šponovákou napneme.

2. Pomocou viazacích pások pripevníme sieť po obvode napnutej siete:

3. Keď máme sieť uchytenú pomocou viazacích pások pokračujeme plepletením nerezového upínacieho lanka:

4. Upínacie lanko zalisujeme a následne odstránime SK pásky. Sieť tak ostane našponovaná:

Príklad inštalácie nerezovej siete č.2:



Príklad č.3:


Technické parametre
| Hmotnosť | 6.01 kg |
|---|---|
| Rozložená sieť | 10 m |
| Hrúbka [mm] | 2 |
| Výška | 0,8 m |
| Rozmer oka [mm] | 60 x 104 |
| Materiál | Nerez AISI 304 |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka [mm] | 10000 |
| Výška [mm] | 800 |
| Šírka [mm] | 2 |
| Záruka | 24 mesiacov |
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie







