EB1-KSO1 štítová kľučka (pár) na oválnych štítoch, balenie: 2ks štítová kľučka, brúsená nerez K320 / AISI304

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
EB1-KSO1 štítová kľučka (pár) na oválnych štítoch, balenie: 2ks štítová kľučka, brúsená nerez K320 / AISI304Skladom18,31 €/ ks14,89 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EB1-KSO1 štítová kľučka (pár) na oválnych štítoch, balenie: 2ks štítová kľučka, brúsená nerez K320 / AISI304
Technické parametre
| Hmotnosť | 0.59 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 1 mm |
| Výška | 245 mm |
| Šírka | 45 mm |
| V balení [ks] | 2 |
| Rozteč [mm] | 72 |
| Hrúbka [mm] | 1 |
| Materiál | Nerez AISI304 |
| Povrch | Brus |
| Rozmer AxB [mm] | 245x45 |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách











