EB2-0201-50x50 Lanková sieť 0,8 x 1 m, oko 50 x 50mm, ø 2 mm, AISI 316

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
EB2-0201-50x50 Lanková sieť 0,8 x 1 m, oko 50 x 50mm, ø 2 mm, AISI 316Skladom58,71 €/ ks47,73 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EB2-0201-50x50 Lanková sieť 0,8 x 1 m, oko 50 x 50mm, ø 2 mm, AISI 316
Popis produktu
Príklad inštalácie nerezovej siete č.1:
- Vytvoríme si pole požadovanej dĺžky a šírky pre napnutie nerezovej lankovej siete, následne ho pomocou šponovákou napneme.

2. Pomocou viazacích pások pripevníme sieť po obvode napnutej siete:

3. Keď máme sieť uchytenú pomocou viazacích pások pokračujeme plepletením nerezového upínacieho lanka:

4. Upínacie lanko zalisujeme a následne odstránime SK pásky. Sieť tak ostane našponovaná:

Príklad inštalácie nerezovej siete č.2:



Príklad č.3:


Technické parametre
| Hmotnosť | 0.72 kg |
|---|---|
| Výška | 0,8 m |
| Hrúbka [mm] | 2 |
| Rozložená sieť | 1 m |
| Rozmer oka [mm] | 50 x 50 |
| Materiál | Nerez AISI 316 |
| Dĺžka [mm] | 1000 |
| Výška [mm] | 800 |
| Šírka [mm] | 2 |
| Záruka | 24 mesiacov |
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie






