EB2-0205-1.0-60x104 Lanková sieť, 1 x 5 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 316

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
EB2-0205-1.0-60x104 Lanková sieť, 1 x 5 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 316Skladom133,36 €/ ks108,42 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EB2-0205-1.0-60x104 Lanková sieť, 1 x 5 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 316
Nerezová lanková sieť, 1,0m x 5m (šxd), oko 60x104 mm, hrúbka lanka 2mm, AISI316
Technické parametre:
- Materiál: nehrdzavejúca oceľ AISI 316
- priemer lanka: ø 2mm
- rozmer oka: 60x104mm
- rozmer siete: 1,0x5m
- váha: 0,75kg / m2
Príklad inštalácie nerezovej siete č.1:
- Vytvoríme si pole požadovanej dĺžky a šírky pre napnutie nerezovej lankovej siete, následne ho pomocou šponovákou napneme.

2. Pomocou viazacích pások pripevníme sieť po obvode napnutej siete:

3. Keď máme sieť uchytenú pomocou viazacích pások pokračujeme plepletením nerezového upínacieho lanka:

4. Upínacie lanko zalisujeme a následne odstránime SK pásky. Sieť tak ostane našponovaná:

Príklad inštalácie nerezovej siete č.2:



Príklad č.3:


Technické parametre
| Hmotnosť | 18.26 kg |
|---|---|
| Hrúbka [mm] | 2 |
| Výška | 1 m |
| Rozmer oka [mm] | 60 x 104 |
| Rozložená sieť | 5 m |
| Materiál | Nerez AISI 316 |
| Dĺžka [mm] | 5000 |
| Výška [mm] | 1000 |
| Šírka [mm] | 2 |
| Záruka | 24 mesiacov |
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie








