EB2-0225-1.4-60x104 Lanková sieť, 1,4 x 25 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 316

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
EB2-0225-1.4-60x104 Lanková sieť, 1,4 x 25 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 316Skladom984,98 €/ ks800,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EB2-0225-1.4-60x104 Lanková sieť, 1,4 x 25 m, oko 60 x 104 mm, ø 2 mm, AISI 316
Popis produktu
Nerezová lanková sieť, 1.4mx25m (šxd), oko 60x104mm, hrúbka lanka 2mm, AISI316 (V nerozloženom stave má sieť 29.8m)
- Materiál: nehrdzavejúca oceľ AISI 316
- Priemer lanka: ø 2mm
- Rozmer oka: 60x104mm
- Rozmer siete: 1,4x25m
- Váha: 0,75kg / m2
Príklad inštalácie nerezovej siete č.1:
- Vytvoríme si pole požadovanej dĺžky a šírky pre napnutie nerezovej lankovej siete, následne ho pomocou šponovákou napneme.

2. Pomocou viazacích pások pripevníme sieť po obvode napnutej siete:

3. Keď máme sieť uchytenú pomocou viazacích pások pokračujeme plepletením nerezového upínacieho lanka:

4. Upínacie lanko zalisujeme a následne odstránime SK pásky. Sieť tak ostane našponovaná:

Príklad inštalácie nerezovej siete č.2:



Príklad č.3:


Technické parametre
| Hmotnosť | 25.564 kg |
|---|---|
| Rozmer oka [mm] | 60 x 104 |
| Výška [mm] | 1400 |
| Šírka [mm] | 2 |
| Dĺžka [mm] | 250000 |
| Nerozložená sieť | 29,8 m |
| Rozložená sieť | 25 m |
| Výška | 1,4 m |
| Hrúbka [mm] | 2 |
| Materiál | Nerez AISI 316 |
| Záruka | 24 mesiacov |
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie








