Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Krídlové brány
Krídlové brány

 

Brana otvárajúca
sa dozvedieť viac


Otáčanie vráta otvoriť otočením na čape, ako bežné dvere.Otvorenie listov je obvykle vo vnútri objektu, a vyžaduje použitie určitého vnútorného priestoru.Ak chcete vybrať ideálny automatizačnej systém, je nutné, rozmery, približnú hmotnosť krídla poznať silu stĺpcov krídel skupiny, kde stavebný materiál hodnotené bude.

Na automatizácie sú spravidla napájané 230V napätie a 24 V DC DC, vďaka nízkym napätím zaisťuje vyššiu spoľahlivosť.Okrem toho, napájanie 24 V DC sa odporúča, ak nastane potreba silného použitie, ako je bežne požadované v priemysle a obchode je.

Sú listyrobustnés plným alebo tuhé kovové konštrukcie?

Odporúča sa pre bránu s jedným alebo dvoma inštaláciu krídla, v prípade, že pohybová plocha múrmi alebo ploty, je nízka, je externe namontovaný motor s vírusom.

Je tu možnosť, v širokom rozsahu pohonov v závislosti na hmotnosti a rozmery krídla rozhodnú mať viac "prispôsobené" systém, a to aj v prípade, že krídla majú veľké rozmery.

Sú dverejednoduché, drevené, PVC alebo hliník?Sú pripojené k vystupujúce piliera?

 

Ideálne automatizácie má kompaktný a robustný kĺbové rameno:. Se zaisťuje hladký pohyb krídla, bez toho aby Forcierungen

, kĺbové rameno umožňuje maximálnu inštalačné jednoduchosť, ak steny alebo prekážky prítomné na stĺpci, alebo v prípade, že rozmery pilierov nie je iný disk, pretože sú veľmi sú úzke a ľahko.

Chceli by stepekné riešenie, bez toho aby sa zmenila vzhľad vstupu?

Ideálny pohon je úplne neviditeľná podzemná inštalácia: Elegantný a ideálne, ak chcete pre diskrétne montáž dokonale zvýrazniť vstup.

Automatizačnej systém sa vyznačuje tým, spoľahlivý materiál a špeciálne ošetrenie za účelom ich ochrany proti korózii a zároveň zaručiť dokonalú funkciu aj za extrémnych klimatických podmienok.

Chceli by stepešej priechodAutomaat?

Ideálne riešenie pre kontrolu pešiu brány s krídlom je pohon s kĺbovým ramenom.

ultra-kompaktný prevodový motor je ľahký využitie pri pilierom je veľmi tesné, iba s 10 cm šírky, alebo v prípade, že je za múrom alebo plotu .

 

Kde nás nájdete

DANDO, s.r.o.

č.679

925 63 Dolná Streda

 

IČO: 47348 259

DIČ: 2023837948

IČ DPH: SK2023837948

 

Mapa


Kontakt
Ing. Daniel Doboš
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk