Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Posuvné brány

Nice posuvné brány

Posuvné dvere
Ak sa chcete dozvedieť viac


Posuvné dvere sú štandardne vybavené s klavírom, ktorý beží na ležiace na zemi lištu s stojana.
Za pohybu je požadovaná dlhá a blízky dosah, kde brána beží pri otváraní a zatváraní. Tento typ dverí je ideálna ochrana pre veľké vstupy, zlepšenie prístupu, pokiaľ nedostatočný priestor existuje v rámci pozemku pre otvorenie krídlové brány.

. Faktorom je potrebné zvážiť pri výbere pohonu, hmotnosť a v závislosti od prípadu, dĺžka krídla

sú inštalované bezpečnostné okraje pre maximálnu bezpečnosť pri pohybe zatváraní: vďaka Quetschschutz-/Hinderniserfassungsfunktion automatizácie versa v prípade kontaktu motora na čím sa zabráni zranenie a hmotné škody.

Aká je hmotnosť brány ?

Mnoho disky sú k dispozícii pre domáce použitie: Pre mierne krídel až 300 kg a ťažkých krídel až 600 a 1000 kg s cieľom poskytnúť ľahko prispôsobené systémy.

 

Môže ťažké Si brány pre veľké vstupy , ako sú automatické v nákupných centrách, priemysle, nemocniciach?

Boli vyvinuté jednotky umožňujúce automatizáciu brán do 3500 kg hmotnosti krídla. Zaručujú maximálnu prevádzkovú spoľahlivosť a dlhodobú spoľahlivú výkonnosť a vydrží za každého počasia.