Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Cestné závory

 

Nice závory

Cestné zábrany
dozvedieť sa viac


V cestné zvodidlá sú ideálnym riešením pre kontrolu tranzitných vozidiel na čerpacích staniciach, parkoviskách, súkromných komunikácií a obytných komplexov, ktoré sa tiež zvýšil prevádzku. sa skladá z motora a regulátora, ktorý je chránený prípadu v rôznych prevedeniach, a to najmä z nerezovej ocele pre aplikácie v kritických poveternostných podmienok, rovnako ako veľký prevádzku, alebo pri mori.

Pohony sú vhodné pre napájanie 230 V a 24 V DC s cieľom zabezpečiť vysoký výkon a spoľahlivosť, čo je ideálne vysoký výskyt vozidla počas dňa pre automatizáciu súkromné ??alebo verejné parkovisko.Voľba modelu automatické závory závisí na šírka od Nutzdurchfahrt a spôsobu použitia.

Chcete, aby prístup z obytných komplexov, súkromné ??parkovisko, verejné parkovanie v obytných oblastiach alebo sledovať ?

Ak chcete určiť typy priechodov, od malých pasáží s rýchlym otvorením závory do tranzitu až 8 metrov.fungujú aj pri výpadku napájania s batériou sú k dispozícii ako možnosť v motore. Nie sú k dispozícii žiadne Montagevorrüstungen alebo pravidelná údržba nutná, a sú k dispozícii aj s veľa príslušenstva pre profesionálne klimatizácie.

Chceš veľký komunikácií kontrolu?

Existujú bariéry s dlhými tyčami k dispozícii, ktoré sú vhodné pre veľké priemyselné pasáží v nákladnej nakládky a vykládky oblastí-; vďaka špeciálnej funkcii "master / slave", je možné nepriateľské prekážky automaticky synchronizovať dve, takže automatizácie prechodov je až 8 a 12 metrov je to možné.