C395KIT/P-K set PICCOLO KLASIK bez profilu pre samonosný systém 69x69mm (2x vozík C395 Piccolo KLASIK, 1x nábehové koliesko C396P, 1x doraz C397P, 1x krytka C398P)

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
C395KIT/P-K set PICCOLO KLASIK bez profilu pre samonosný systém 69x69mm (2x vozík C395 Piccolo KLASIK, 1x nábehové koliesko C396P, 1x doraz C397P, 1x krytka C398P)na externom sklade95,94 €/ ks78,00 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C395KIT/P-K set PICCOLO KLASIK bez profilu pre samonosný systém 69x69mm (2x vozík C395 Piccolo KLASIK, 1x nábehové koliesko C396P, 1x doraz C397P, 1x krytka C398P)
Technické parametre
| Nastavenie sklonu | ANO |
|---|---|
| Počet koliesok | 5 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Zostava | set bez profilu |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 4.5 m |
| Doporučená max. váha brány | 200 kg |
| Pre profil | 69x69 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | pevný |
| Váha | 11,4 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách





