C395M vozík MEDIO KLASIK pre C-profil 98x98x5mm samonosného systému Combi Arialdo posuvných brán 500kg

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar2
C395M vozík MEDIO KLASIK pre C-profil 98x98x5mm samonosného systému Combi Arialdo posuvných brán 500kgna externom sklade84,13 €/ ks68,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C395M vozík MEDIO KLASIK pre C-profil 98x98x5mm samonosného systému Combi Arialdo posuvných brán 500kg
Samonosny systém vozíka od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo. Povrchová úprava- pozink. Použitie pre posuvné brány. Kombinácia s kolajnicou C399M/Fe a C399M/Zn.
Technické parametre
| Nastavenie sklonu | ANO |
|---|---|
| Ložisko | 6203RS |
| Počet koliesok | 5 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 8.5 m |
| Doporučená max. váha brány | 450 kg |
| Pre profil | 98x98 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | pevný |
| Váha | 13,4 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách






