C3999M vozík MEDIO pre samonosný systém Combi Arialdo do 550 kg, 9 kolieskový

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar2
C3999M vozík MEDIO pre samonosný systém Combi Arialdo do 550 kg, 9 kolieskovýna externom sklade129,89 €/ ks105,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C3999M vozík MEDIO pre samonosný systém Combi Arialdo do 1000 kg, 9 kolieskový
Samonosny systém vozíka od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo. Povrchová úprava- pozink. Použitie pre posuvné brány. Kombinácia s kolajnicou C399M/Fe a C399M/Zn.
Technické parametre
| Nastavenie sklonu | NIE |
|---|---|
| Ložisko | 6303 2RS |
| Počet koliesok | 9 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 8.5 m |
| Doporučená max. váha brány | 500 kg |
| Pre profil | 98x98 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | pevný |
| Váha | 18,3 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Parametre
VýrobcaCombi Arialdo
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách






