CAME ATI A3024N pohon pre krídlové brány 3 m/800 kg

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
CAME ATI A3024N pohon pre krídlové brány 3 m/800 kgna externom sklade434,90 €/ ks353,58 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Motor CAME ATI 3024N 24 V pre krídlové brány.
Nevratný pohon krídlovej brány do 3 m šírky a maximálnej hmotnosti 800 kg.
Výhody:
- Vhodný pre intenzívnu prevádzku !
Špecifikácia:
- Typ motora: mechanický nevratný.
- Pre intenzívne používanie.
- Stupeň krytia: IP44.
- Výkon motora: 24 V DC.
- Menovitý výkon: 120 W.
- Maximálny krútiaci moment: 400-3000N.
- Prevádzková teplota: -20 ° C až +55 ° C min Max.
- Maximálny uhol otvorenia (v závislosti na inštalácii): 120 stupňov.
- Otváracia doba: 90 ° 19 s.
Technické obmedzenia:
| A3000/A3006-A3100/A3106 | |
| Šírka krídla brány | Hmotnosť krídla brány |
| m | kg |
| 2 | 800 |
| 2,5 | 600 |
| 3 | 400 |
Technické údaje
| Napájanie motora: | 24 V, jednosmerný prúd, |
| Max. odber prúdu: | 1,2 A |
| Doba otvárania (90 °) | A3000 / A3100: 19 s A3006 / A3106: 28 s A5000 / A5100: 32 s A5006 / A5106: 45 s |
| Ťažná sila: | 400 ÷ 3000 N |
| Prevádzková teplota | -20 / +55 °C |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Hmotnosť | A3000 / A3006 / A3100 / A3106: 10 kg A5000 / A5006 / A5100 / A5106: 11 kg |
CAME ATI rozmer:

Montáž:
Nasledujúce použitia sú len príklady, pretože priestor vhodný k upevnenie pohonnej jednotky a príslušenstva sa mení v závislosti na rozmeroch. Najvhodnejšie riešenie musí navrhnúť montážny technik.


Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaCame
Šírka prejazdudo 3 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie




