CREM-P4 max do 400kg, hrebeň nylon-kov 26x19mm, L-1000mm, M4,

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
CREM-P4 max do 400kg, hrebeň nylon-kov 26x19mm, L-1000mm, M4,Skladom8,20 €/ ks6,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
CREM-P4 hrebeň nylon-kov 30x20mm, L-1000mm, M4, max do 400kg, 4x úchyt so skrutkou, kovové jadro
odľahčený hrebeň
Technické parametre
| Výška H | 26 mm |
|---|---|
| Šírka L | 19 mm |
| Povrch | plast |
| Materiál | nylon-kov |
| Maximálne zaťaženie | 400 kg |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Oceľové jadro | 6x10 |
| Počet úchytov | 4 |
| Váha | 0,96 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách




