KEY ALT424K-K závora do 4m so zabudovaným majákom

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
KEY ALT424K-K závora do 4m so zabudovaným majákomSkladom1 007,99 €/ ks819,50 € bez DPH
do 4m
závora do 4m so zabudovaným majákom a prislušenstvom CT-10224, 1 x SUB44-WR, 1 pár FT-22, rameno ASTL4, 1x gumená páska PROF
Výhody závor ALT424KF,
> 4 m dlhé rameno s dvoma pružinami vyvažujúce jeho pohyb
> práškový lak odolný voči UV žiareniu
> robustné páky a prevody zaisťujúce dlhodobú prevádzkovú spoľahlivosť
> enkodér zaručujúci maximálnu bezpečnosť pri detekcii prekážok
> vhodné pre intenzívnu prevádzku
Sada obsahuje:
KEY ALT424KF - skriňa závory do 4 m prejazdu, 24V motor, Riadiacu jednotku CT-10224 v boxe, zabudovaný enkóder dva výstražné majáky s LED diódami. Pre 3 m rameno. | ![]() |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() |
Technické parametre:
| Max. dĺžka ramena | 4 m |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | CT-10224 |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | KEY Automation |
| Čas otvorenia | 4 s |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 150 W |
| Váha | 43 kg |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com
















