KEY ALT624K závora do 6m so zabudovaným majákom (24V,150W) s CT-10224,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
KEY ALT624K závora do 6m so zabudovaným majákom (24V,150W) s CT-10224,na externom sklade1 114,36 €/ ks905,98 € bez DPH
do 6m
ALT426K závora do 4m so zabudovaným majákom (24V,150W) s elektronikou CT-10224, bez ramena
ALT 6KP elektromechanická 24V závora pre ramená dlhé 6 m (BR6).
Výhody závor BR6,
> až 4 m dlhé rameno s dvoma pružinami vyvažujúce jeho pohyb
> práškový lak odolný voči UV žiareniu
> robustné páky a prevody zaisťujúce dlhodobú prevádzkovú spoľahlivosť
> rýchlosť pri otváranie 3,5 sek. s 4 m
> enkodér zaručujúci maximálnu bezpečnosť pri detekcii prekážok
> vhodné pre intenzívnu prevádzku
Sada obsahuje:
KEY BR6-24K - skriňa závory do 4 m prejazdu, | ![]() |
Technické parametre:
| Výrobca | KEY Automation |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | CT-10224 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 300 W |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Max. dĺžka ramena | 6 m |
| Čas otvorenia | 6 s |
| Váha | 43 kg |
Záručná doba: 24 mesiacov
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com





