KEY FT-43 fotobunky - pár, snímač 180°

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
KEY FT-43 fotobunky - pár, snímač 180°Skladom39,98 €/ ks32,50 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
KEY FT-42 fotobunky pár, snímač 180°
Popis produktu:
Infračervené fotobunky
Fotobunky rady FT sú bezpečnostné zariadenia, použiteľné pre automatizáciu vrát a brán, ktoré umožňujú odhaliť prítomnosť prekážok na trase medzi vysielačom a prijímačom.
Technické informácie:
| Dosah | 25m / 8m* |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Napájanie | 10/30Vac 10/40Vdc |
| RX spotreba | 27mA |
| TX spotreba | 10mA |
| Max. prúd na relé kontaktov | 1A |
| Max. napätie na relé kontaktov | 24Vdc |
| Maximálna teplota | -20C / +50C |
Návod:
| KEY FT42 návod |
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: KEY Automation S.r.l.
Parametre
VýrobcaKey
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie

