Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Príslušenstvo k motorom
  3. Prijímače
  4. KEY KUBE - Bluetooth rozhranie pre ovládanie brány prostredníctvom aplikácie

KEY KUBE - Bluetooth rozhranie pre ovládanie brány prostredníctvom aplikácie

KEY KUBE - Bluetooth rozhranie pre ovládanie brány prostredníctvom aplikácie KUBE (iOS, Android), verzia pre koncového zákazníka, pre elektroniku 14A ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
52,35 €
43,63 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:9 KUBE
Výrobca:Key
Kompletné špecifikácie

KEY KUBE - Bluetooth rozhranie pre ovládanie brány prostredníctvom aplikácie KUBE (iOS, Android), verzia pre koncového zákazníka, pre elektroniku 14A od verzie 3.2

Modul pre ovládanie vašej brány cez smartfón

Popis produktu a konečné použitie Aplikácia do Vášho smartfonu na bezdrôtové ovládanie riadiacej elektroniky 14A verzie 3.0..Inštalácia modulu do 14A riadiacej jednotky musí byť vykonaná profesionálnym montážnikom. Použitie KUBE je navrhnuté pre smartfony s nainštalovanou aplikáciou KUBE.

Aplikácia je kompatibilná so systémom Android a Apple IOS. Vyžaduje sa: bluetooth 4.0, Andronoid 5.0/iOS9.3.5 alebo vyššie.

Akékoľvek iné použitie je prísne zakázané!

Odkaz pre stiahnutie palikácie: Android ,  iOS

Technicné parametre:

Prúd

5 Vdc

Frekvencia

2,4 GHz

Stupeň ochrany

IP 40

Spotreba

20 mA

Anténa

Integrovaná

Pracovná teplota

-20 : + 55 stupeň C

Váha

12g


Ako to funguje?

Pre koncových užívateľov

Akonáhle koncový používateľ zakúpil systém automatizácie KEY, ktorý bol vybavený riadiacou jednotkou motora KUBE 14A a nainštaloval ho, musíte vložiť modul KUBE do riadiacej jednotky a stiahnuť aplikáciu KUBE smartphone pre váš telefón s Androidom alebo iOS.

Musíte overiť, či je na vašom smartfóne zapnuté rozhranie Bluetooth. Stačí spustiť aplikáciu KUBE. Budete musieť zadať tajný kód na aktivačnej karte dodanej s modulom KUBE a aplikácia bude pripravená na použitie.

 k dispozícii je 5 prednastavených funkcií: 
1. Stupeň (otvorené - stop - zatvorené) 
2. Zapnutie a vypnutie nočného svetla, 
3. Časť otvorenia,
4. Kontrola a kontrola stavu a polohy brány v danom momente,
5. Ako "správca systému" môžete svojim členom rodiny a ostatným umožniť prístup k existujúcemu automatizačnému systému, dokonca aj odstránením existujúcich automatizovaných aplikácií prostredníctvom mobilnej aplikácie. V neposlednom rade je možné pridať nové systémy automatizácie (brány, bariéra atď.) Do existujúcej automatizácie.


Je dôležité zdôrazniť, že koncový používateľ KUBE pôsobí ako most (na báze 3G) medzi službou založenou na cloudových službách spoločnosti Key Automation a nainštalovaným automatizovaným systémom. Parametre vyplývajúce z používania brány sú uložené v cloude s primeranou ochranou.

Inštalátor má priamy prístup k cloudovej službe CLOUD.KEYAUTOMATION.IT. To umožňuje inštalátorovi na diaľku skontrolovať správnu prevádzku a v prípade potreby ho prispôsobiť parametrom predvolenej brány. Preto je nevyhnutné, aby koncový užívateľ, ak nie vždy, ale zvyčajne aktívne využíva svoju aplikáciu KUBE, aby zabezpečil, že účinnosť jeho brány môže byť udržiavaná na úrovni inštalatéra.

Máte otázky ohľadom tohto výrobku?  Kontaktujte nás:                                                                      počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com

Na stiahnutie
Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk