KEY TURBO 400V,750W,3500N, mag. konc. spínač,pastorek M6, bez prijm. RXI-22

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
KEY TURBO 400V,750W,3500N, mag. konc. spínač,pastorek M6, bez prijm. RXI-22na externom sklade1 896,59 €/ ks1 541,94 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
KEY TURBO400, 400V pohon pre posuv. br. do 4000kg
TURBO400 pohon pre posuvnú bránu do 4000kg, 1x SC-400CS (400V, 750W, 3500N), s magnetickým koncovým spínačom a pastorkom M6, bez prijímača
Technické parametre
| Výrobca | KEY Automation |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | CT400 |
| Napájanie | 400 V |
| Verzia motora (24,230V) | 400 V |
| Príkon | 750 W |
| Sila | 3500 N |
| Spotreba motora | 2 A |
| Maximálne zaťaženie | 4000 kg |
| Dop. hmotnosť brány | 200 kg |
| Typ brány | posuvná |
| Typ prevádzky | bežná |
| Rýchlosť | 17 |
| Kondenzátor | - uF |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Tepelná ochrana do | 150 |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Váha | 76 kg |
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: KEY Automation S.r.l.
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaKey
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





