NICE TOO3024 - TOO - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TOO3024 (24V, 120W, 1800N), teleskopický, bez koncových dorazov

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar4
NICE TOO3024 - TOO - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TOO3024 (24V, 120W, 1800N), teleskopický, bez koncových dorazovSkladom190,65 €/ ks155,00 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Popis:
NICE TOO3024 - TOO - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TOO3024 (24V, 120W, 1800N), teleskopický, bez koncových dorazov
Technické parametre
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 120 W |
| Sila | 1800 N |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Váha | 6, kg |
Výrobca: Nice
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 3,5 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách





