NICE WINGO WINGO - pohon pre krídlovu bránu do 3,5m/ krídlo, WG5000 (230V, 130W, 1700N),

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
NICE WINGO WINGO - pohon pre krídlovu bránu do 3,5m/ krídlo, WG5000 (230V, 130W, 1700N),na externom sklade290,23 €/ ks235,96 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
do 3,5 m prechod
Pohon NICE WINGO WG5000 230V, 3,5 m krídlo, do 200 kg
Sada obsahuje:
![]() | 1 ks | WG 5000 pohon |
![]() | 1 ks | PLA13 koncový doraz pre polohu otvorený - na motory |
| 1+1 ks | Zadná a predná konzola + kľúč odbklovania | |
![]() | 1 ks | Návod |
Technické parametre
| Stupeň ochrany | 54 IP |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Verzia motora (24,230V) | 230 |
| Sila | 1700 N |
| Inštalácia | nadzemná |
| Typ prevádzky | bežná |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 130 W |
| Spotreba motora | 2 A |
| Dĺžka jedného krídla | 3,5 m |
| Typ brány | jednolrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Váha | 7 kg |

Rozmery:

Limity použitia:


Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : dando@stonline.sk
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 3,5 m
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie








