Vozík C395 P samonosneho systemu posuvnych bran do 200kg

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar5
Vozík C395 P samonosneho systemu posuvnych bran do 200kgna externom sklade33,95 €/ bm27,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vozík C395 P samonosneho systemu posuvnych bran do 200kg
Technické špecifikácie
| Nastavenie sklonu | NIE |
|---|---|
| Ložisko | 6203RS C2 |
| Počet koliesok | 5 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 4 m |
| Doporučená max. váha brány | 180 kg |
| Pre profil | 67x67 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | pevný |
| Váha | 5,2 kg |

Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách









