Vozík W35MR/F Vozík W35MR/F vozík pre C-profil 80x80x5/4mm výškovo nastaviteľný s reguláciou sklonu, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6204ZZ, galvanické zinkovanie

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar3
Vozík W35MR/F Vozík W35MR/F vozík pre C-profil 80x80x5/4mm výškovo nastaviteľný s reguláciou sklonu, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6204ZZ, galvanické zinkovaniena externom sklade41,03 €/ ks33,36 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vozík W35MR/F - vozík pre C-profil 80x80x5/4mm výškovo nastaviteľný s reguláciou sklonu, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6204ZZ, galvanické zinkovanie
Technické údaje
| Nastavenie sklonu | ANO |
|---|---|
| Ložisko | 6204Z |
| Počet koliesok | 5 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | KVN |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 5 m |
| Doporučená max. váha brány | 300 kg |
| Pre profil | 80X80 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | výškovo nastavitelný |
| Váha | 6,373 kg |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách








