Vozík W35PR/F vozík regulovateľný pre profil 70x70x4mm oceľové kolieska, povrch-galvanické zin.

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar5
Vozík W35PR/F vozík regulovateľný pre profil 70x70x4mm oceľové kolieska, povrch-galvanické zin.na externom sklade42,51 €/ ks34,56 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
W35PR/F - výškovo nastaviteľný vozík pre C-profil 70x70x4mm s reguláciou sklonu, galvanické zinkovanie, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6204ZZ,
Technické parametre
| Nastavenie sklonu | ANO |
|---|---|
| Ložisko | 6204Z |
| Počet koliesok | 5 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | KVN |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 4.5 m |
| Doporučená max. váha brány | 200 kg |
| Pre profil | 70x70 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | výškovo nastavitelný |
| Váha | 6,18 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaKVN GATE SYSTEMS
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










