W35S/F vozík pre profil C-60x60x4mm samonosného systému posuvnej brány, pozinkovaný, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6202RS

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
W35S/F vozík pre profil C-60x60x4mm samonosného systému posuvnej brány, pozinkovaný, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6202RSna externom sklade28,34 €/ ks23,04 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
W35S/F vozík pre profil C-60x60x4mm samonosného systému posuvnej brány, pozinkovaný, 5x oceľové koliesko s ložiskom 6202RS
Technické parametre
| Nastavenie sklonu | NIE |
|---|---|
| Ložisko | 6202RS |
| Počet koliesok | 5 |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | KVN |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 4 m |
| Doporučená max. váha brány | 150 kg |
| Pre profil | 60x60 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | pevný |
| Váha | 2.6 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách









