W38MR/F vozík regulovateľný pre C-profil 80x80x5mm, oceľové kolieska, žltý zinok, pre bránu do 400kg otvor do 5,5m

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar3
W38MR/F vozík regulovateľný pre C-profil 80x80x5mm, oceľové kolieska, žltý zinok, pre bránu do 400kg otvor do 5,5mna externom sklade79,34 €/ ks64,50 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
vozík regulovateľný pre C-profil 80x80x5mm, oceľové kolieska, žltý zinok, pre bránu do 400kg otvor do 5,5m
Technické parametre
| Nastavenie sklonu | NIE |
|---|---|
| Počet koliesok | 8 |
| Povrch | žltý pozink |
| Výrobca | KVN |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 5.5 m |
| Doporučená max. váha brány | 400 kg |
| Pre profil | 80x80 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | výškovo nastavitelný |
| Váha | 6,5 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách






