W395P.F2 vozik PICCOLO KLASIK pre C-profil 67x67/69x69mm samonosneho systemu posuvnych bran do 200kg, s nastavitelnou platnou a dorazovou skrutkou sklonu vozika

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar5
W395P.F2 vozik PICCOLO KLASIK pre C-profil 67x67/69x69mm samonosneho systemu posuvnych bran do 200kg, s nastavitelnou platnou a dorazovou skrutkou sklonu vozikana externom sklade39,56 €/ ks32,16 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
W395P.F2 vozik PICCOLO KLASIK pre C-profil 67x67/69x69mm samonosneho systemu posuvnych bran do 200kg, s nastavitelnou platnou a dorazovou skrutkou sklonu vozika
Technické parametre
| Počet koliesok | 5 |
|---|---|
| Nastavenie sklonu | ANO |
| Povrch | pozink |
| Výrobca | KVN |
| Zostava | iba vozík |
| Doporučená max. šírka prejazdu | 4.5 m |
| Doporučená max. váha brány | 200 kg |
| Pre profil | 67x67, 69x69 |
| Kolieska | oceľové |
| Špecifikácia | výškovo nastavitelný |
| Váha | 5,07 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










