Came CK0009 -set audiovrátnika typ EARY,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar1
Came CK0009 -set audiovrátnika typ EARY,na externom sklade175,28 €/ ks142,50 € bez DPH
Came CK0009 -set audiovrátnika typ EARY, 230V, 50/60 Hz, IP54
Vysokokvalitný digitálny vrátnik určený pre rodinné domy.
2-vodič. kabeláž - do 100m vzdialenosti, rôzne melódie, LED podsvietenie
Sada obsahuje:
1DC02EARY | - biely vnútorný audiovrátnik so slúchadlom |
1CS1PLCO | - vonkajší audio vstupný panel z nehrdzavejúcej ocele PLACO |
1DC002AC | - napájací zdroj |
Vnútorný audiovrátnik so slúchadlol EARY

Vlastnosti produktu
- Jednoduché použitie
- Jemný dizajn zodpovedajúci mnohým architektonickým kontextom
- Vynikajúca kvalita zvuku
- Výhody pre inštalatéra
- Jednoduchosť inštalácie
- Pomocou relé je možné ovládať iné zariadenia (brány, záhradné osvetlenie, brány)
- Výhody pre užívateľa
- Skvelá kvalita zvuku
Technické parametre
| Výrobca | CAME |
|---|---|
| Odstupová vzdialenosť [m] | ≤ 100 (*) |
| Napájanie zo zbernice BUS | 15 ÷ 20 VDC |
| Spotreba energie | max. 50 mA (<0,8 mA v pohotovostnom režime) |
| Spotreba energie v jednom režime LED (zvonenie vypnuté) | 1 mA |
| Prevádzková teplota vonkajšej stanice [° C] | -20 +55 |
| Pracovná teplota vnútorného monitora [° C] | + 5 ° C + 40 ° C |
| Stupeň krytia IP | 30 |
| Váha | 1,815 kg |
| (*) Drôt ≥0,5 mm2 | |
Externý prístupový panel PLACO
Jedná sa o nový externý panel s prístupom od spoločnosti Came s jednoduchým systémom kabeláže. Kompaktný a úzky profil (vyčnieva zo steny pri 30 mm). Vďaka svojmu dizajnu, sofistikovaným líniám a elegantnému prevedeniu z nehrdzavejúcej ocele, ktorá vyhovuje všetkým dekorom.
- Zapustené a namontované na mieste
- Ochrana IP54
- Funkcia interkomu ako štandard
Externý panel PLACO je veľmi odolný. Má neuveriteľnú odolnosť a ochranu IP54. Odoláva všetkým poveternostným podmienkam - zima i leto.

Technické parametre PLACO
| Napájanie | 16-18 V DC |
| Spotreba energie | max. 120 mA (v pohotovostnom režime 75 mA) |
| Rozmery | 99x207x30 mm |
| Skladovacia teplota | -25°C +70°C |
| Pracovná teplota | -15°C +50°C |
| Stupeň ochrany IP | IP54 |
1DC002AC - napájací zdroj
Jednotka musí byť inštalovaná do rozvadzača s lištou DIN (EN 50022). Inštalácia musí zabezpečiť, že výrobok spĺňa prísne požiadavky na izoláciu, inak môže výrobok spôsobiť riziko úrazu elektrickým prúdom.

Technické parametre
| Výrobca | CAME |
|---|---|
| Hlavné napájanie [VAC] | 220-240 |
| AC prúdová spotreba I | max. 200 mAac |
| Menovitý výkon | 18 V DC 1A - 0,5 A 1 "/ 3" |
| Prevádzková teplota [° C] | 0 ° C + 35 ° C |
| Stupeň krytia IP | 30 |
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom tohto výrobku?
Kontaktujte nás Po-Pia. od 8 do 16:30 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com


