EB1-DM03 - nerezové madlo (500x60x0.8mm / 20x20mm), brúsená nerez K320 /AISI304

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar5
EB1-DM03 - nerezové madlo (500x60x0.8mm / 20x20mm), brúsená nerez K320 /AISI304Skladom24,08 €/ ks19,58 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EB1-DM03 - nerezové madlo (500x60x0.8mm / 20x20mm), brúsená nerez K320 /AISI304
Technické parametre
| Hmotnosť | 0.896 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 20 mm |
| Výška | 500 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Rozmer | 500x60 mm |
| Materiál | Nerez AISI 304 |
| Povrch | Brus |
| Dĺžka [mm] | 500 |
| Pre sklo | 8-12 mm |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách








