Roger BE20/200 - BRUSHLESS 24V pohon pre krídlové brány do 2,8 m

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
Roger BE20/200 - BRUSHLESS 24V pohon pre krídlové brány do 2,8 mSkladom322,26 €/ ks262,00 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Roger BE20/200 - BRUSHLESS 24V pohon pre krídlové brány do 2,8 m (mechanické dorazy pri otvorení aj zatvorení na pohonoch)
POPIS
BRUSHLESS pohon, nízkonapäťový 24V, intenzívna prevádzka, so zabudovaným digitálnym enkóderom, nevratný, ideálny pre krídlové brány s krídlom do 2,8 m, s mechanickým dorazom pri otvorení aj zatvorení.
Rozmery a inštalačné obmedzenia:

Inštalačné doporučenia a obmedzenia:

Technické informácie:
| Napájanie: | 230V AC - 50Hz |
| Napájanie motora: | 24V |
| Menovitý výkon: | 200W |
| Frekvencia používania: | Super intenzívne používanie |
| Ťah: | 100 - 2200 N |
| Prevádzková teplota: | -20 °C + 55 °C |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Typ prevodu: | Nezvratny |
| Rýchlosť manévrovania: | 1,66 cm/s |
| Čas otvorenia: | 15-25s |
| Výsuv: | 400 mm |
| Koncový spínač: | Mechanický doraz pri otváraní a zatváraní |
| Odporúčaná elektronika: | B70/2DC/BOX |
| Kódovače: | Digitálny vstavaný enkóder, bez snímania 48PPR |
| Denné prevádzkové cykly (otvorenie/zatvorenie - 24 hodín nepretržite): | 800 |
| Maximálne rozmery produktu mm (D x Š x V): | 867 x 105 x 155 |
| Hmotnosť baleného produktu (kg): | 7.9 |
Parametre
VýrobcaRoger
Hmotnosť7,85 kg
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie




