CAME ATI - 2x ATI 3000,1x ZF-1N,1X AF-43-S,1x DIR-10,1x AT04EV, 230 V, pre 2-krídlovú bránu do 6m

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
CAME ATI - 2x ATI 3000,1x ZF-1N,1X AF-43-S,1x DIR-10,1x AT04EV, 230 V, pre 2-krídlovú bránu do 6mSkladom654,98 €/ ks532,50 € bez DPH
CAME ATI - 2x ATI 3000,1x ZF-1N,1X AF-43-S,1x DIR-10,1x AT04EV, 230 V, pre 2-krídlovú bránu do 6m/800kg
Účel použitia
Prevodový motor ATI 230 V je konštruovaný pre poháňanie krídlových brán obytných domov a rezidencií. Akékoľvek iné použitia, ktoré sú odlišné od vyššie uvedeného použitia, alebo akékoľvek inštalácie vykonávané inak, než je tu popísané, sú zakázané.
Sada obsahuje:
| ATI 3000 - pohon 230V | 2 ks | |
![]() | ZF-1N - skrinka s elektronikou | 1 ks |
![]() | AF43-S karta prijímača | 1 ks |
![]() | DIR10 fotobunka | 1 ks |
![]() | ATO4 EV vysielač | 1 ks |
Kompatibilné príslušenstvo:
![]() | KLED230V maják |
![]() | TOP-A43N anténa 433MHz |
![]() | ATO4 EV vysielač |
![]() | TOP432EE vysielač |
![]() | TOP434EE vysielač |
![]() | TOPD2RBS vysielač 433-868MHz |
![]() | RE432M externý prijímač 433MHz |
![]() | IQ GSM Kľúč |
![]() | Náhradné diely - na dopyt |
Výhody:
- vybavený koncovým mikrospínačom pre otvorenú polohu (mikrospínač)
Špecifikácia:
- Typ motora: mechanický nevratný.
- Pre domácnosť a semi-intenzívny.
- Stupeň krytia: IP44.
- Napájanie: 230V 50/60 Hz.
- Motor: 230V 50/60 Hz.
- Menovitý výkon: 150 W.
- Maximálny krútiaci moment: 400-3000N.
- Prevádzková teplota: -20 ° C až +55 ° C min Max.
- Maximálny uhol otvorenia (v závislosti na inštalácii) : 120 stupňov.
- Otváracia doba: 90 ° 19 s.

| 1, | Prevodový motor | 5, | Spínacia skrinka |
| 2, | Ovládací panel | 6, | Anténa |
| 3, | Prijímač | 7, | Maják |
| 4, | Fotobunka | 8, | Visielač |
Pohon ATI3000
nevratný pohon krídlovej brány do 3 m (čas otvorenia 90º 19s), vybavený koncovým mikrospínačom pre otvorenú polohu (mikrospínač)
Technické obmedzenia:
| A3000/A3006-A3100/A3106 | |
| Šírka krídla brány | Hmotnosť krídla brány |
| m | kg |
| 2 | 800 |
| 2,5 | 600 |
| 3 | 400 |
Výhody:
- Obsahuje mechanické koncové spínače otvorenia pričom svojou robustnosťou je vhodný pre komerčné riešenia.
Technické údaje
| Napájanie motora: | 230 V, striedavý prúd, 50/60 Hz |
| Max. odber prúdu: | 1,2 A |
| Doba otvárania (90 °) | A3000 / A3100: 19 s A3006 / A3106: 28 s A5000 / A5100: 32 s A5006 / A5106: 45 s |
| Ťažná sila: | 400 ÷ 3000 N |
| Kondenzátor: | 10 mF |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Hmotnosť | A3000 / A3006 / A3100 / A3106: 10 kg A5000 / A5006 / A5100 / A5106: 11 kg |
CAME ATI rozmer:

Montáž:
Nasledujúce použitia sú len príklady, pretože priestor vhodný k upevnenie pohonnej jednotky a príslušenstva sa mení v závislosti na rozmeroch. Najvhodnejšie riešenie musí navrhnúť montážny technik.






















