C100/60 pánt dvojdielny 60mm

Späť
Ďalší
Podobné produkty
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
C100/60 pánt dvojdielny 60mmSkladom0,38 €/ ks0,31 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C100/60 pánt dvojdielny 60mm
Pánty naváracie dvojdielné od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo.
Povrchová úprava- pozink.

Technické parametre
| C | 10 mm |
|---|---|
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Rozmer A | 27 mm |
| Rozmer B | 4 mm |
| Rozmer D | 6 mm |
| Rozmer L | 61 mm |
| Rozmer S | 2 mm |
| E | 13,5 mm |
| Váha | 0,07 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










