EMOS H1085 - Audiotelefón - 1 účastník

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
EMOS H1085 - Audiotelefón - 1 účastníkSkladom35,83 €/ ks29,13 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
EMOS H1085 - Audiovrátnik, sada, 1 účastník
Popis tovaru
| podsvietené tablo | nie |
|---|---|
| produkt | sada audiovrátnika |
| počet tlačidiel | 1 |
| počet slúchadiel | 1 |
| počet melódií | 1 |
| ovládanie zámku a pojazdu brány | iba dverný zámok |
| napájanie | 9V DC |
| odporúčaná kabeláž ? | UTP/SYKFY/2 × 0,5mm |
| počet vodičov (monitor/zámok/brána) ? | 2+2 |
| farba | biela |
| materiál dverného panelu | kov |
| materiál slúchadla | plast |
| priestor na menovky | nie |
| regulácia hlasitosti | nie |
| súčasť balenia | dverný panel, zdroj, slúchadlá |
| zdroj súčasťou balenia | áno |
| montáž | na stenu |
| rozmer dvernej stanice | 65 × 145 mm |
| rozmer slúchadla | 90 × 225 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
Schema zapojenia:

Vhodný kábel pre prepojenie monitora s kamerovou jednotkou : SYKFY 3x2x0,5 alebo SYKFY 5x2x0,5
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom tohto výrobku?
Kontaktujte nás Po-Pia. od 8 do 16:30 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie




