C110/100 pánt dvojdielny 100mm

Späť
Ďalší
Podobné produkty
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
C110/100 pánt dvojdielny 100mmSkladom0,90 €/ ks0,73 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C110/100 pánt dvojdielny 100 mm
Pánty naváracie dvojdielné od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo. Povrchová úprava- pozink.
Použitie pre ľahké brány.

Technické parametre
| C | 13 mm |
|---|---|
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Rozmer A | 46 mm |
| Rozmer B | 4,5 mm |
| Rozmer D | 9 mm |
| Rozmer L | 105 mm |
| Rozmer S | 2,3 mm |
| E | 18 mm |
| Váha | 0,15 kg |

Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










