C240/100DX pánt s platňou dvojdielny 100 mm (pravý)

Späť
Ďalší
Podobné produkty
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
C240/100DX pánt s platňou dvojdielny 100 mm (pravý)Skladom1,64 €/ ks1,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C240/100DX pánt s platňou dvojdielny 100 mm (pravý)
Pánty naváracie dvojdielné od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo.
Použitie pre ľahké brány.
Technické parametre
| C | 16,5 mm |
|---|---|
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Rozmer A | 50 mm |
| Rozmer B | 48 mm |
| Rozmer D | 10 mm |
| Rozmer L | 113 mm |
| Rozmer S | 3 mm |
| E | 80 mm |
| Váha | 0,25 kg |

Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách











