C255/120 pánt dvojdielny 120mm

Späť
Ďalší
Podobné produkty
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
C255/120 pánt dvojdielny 120mmSkladom1,18 €/ ks0,96 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C255/120 pánt dvojdielny 120mm
Pánty naváracie dvojdielné od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo.
Technické parametre
| C | 10,5 mm |
|---|---|
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Rozmer A | 58 mm |
| Rozmer D | 9 mm |
| Rozmer L | 118,5 mm |
| Rozmer S | 2,5 mm |
| E | 16 mm |
| Váha | 0,17 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách












