C255/40 pánt dvojdielny 40mm

Späť
Ďalší
Podobné produkty
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
C255/40 pánt dvojdielny 40mmSkladom0,46 €/ ks0,37 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C255/40 pánt dvojdielny 40mm
Pánty naváracie dvojdielné od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo. Povrchová úprava- pozink.
Použitie pre ľahké brány.
Technické parametre
| C | 6,5 mm |
|---|---|
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Rozmer A | 20 mm |
| Rozmer D | 6 mm |
| Rozmer L | 42 mm |
| Rozmer S | 2 mm |
| E | 10 mm |
| Váha | 0,025 kg |
Potrebujete poradiť?
Ak potrebujete ďalšie informácie?, neváhajte nás kontaktovať:
- počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936
- alebo emailom na adrese: pohonydando@gmail.com
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách











