CAME 806TF-0060 fotobunky bezdrôtové dosah 10m

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar2
CAME 806TF-0060 fotobunky bezdrôtové dosah 10mSkladom94,85 €/ ks77,11 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
CAME DXR Pár bezdrôtových bezpečnostných fotobuniek CAME 806TF-0060
Pár bezdrôtových bezpečnostných fotobuniek CAME 806TF-0060 s rozsahom do 10 metrov a technológiou infračerveného lúča. Fotobunky by mali byť z bezpečnostných dôvodov súčasťou každého automatického pohonu.
Vlastnosti:
| Rozmery | 46 x 37 x 108 mm |
| Hmotnosť | 320 g |
| Materiál | Tvrdený plast |
| Stupeň ochrany krytom | IP54 |
| Napájacie napätie | 12 / 24 V AC/DC |
| Odber prúdu | 48 mA |
| Prevádzková teplota | -20°C do 55°C |
| Dosah | do 10 m |
Balenie obsahuje:
- 2ks fotobuniek (vysielač /s batériou/ a prijímač)
- manuál
Technické parametre:
| Vysielač | Prijímač | |
| Napájanie: | 1x 3V CR123 | 12/24 V - AC/DC |
| Zaťaženie kontaktného relé | 500mA | |
| Stupeň ochrany: | IP 54 | IP 54 |
| Pracovná teplota: | -20°C až 55°C | -20°C až 55°C |
Popis výrobku:
- Nastaviteľný dosah infračerveného lúča od 5 do 10 m
- Funkcia vysielača ako fotobunky alebo ako ovládania bezpečnostného citlivého rebra (8k2)
- Možnosť nastavenia akčného uhla rotácie až do 180° vo vertikálnej osi
- Možnosť vzájomnej synchronizácie až 2 párov fotobuniek
- Integrovaná funkcia filtra pre vylúčenie falošných zosnímaných podnetov, spôsobených dažďom, snehom, alebo slnkom
- Nastaviteľný výstup. kontakt NO – NC pre použitie fotobunky aj ako ovládacieho zariadenia
- Kompatibilné so všetkými stĺpikmi pre fotobunky série DIR K dispozícii tiež antivandal hliníkový kryt, (volitelné)
- Vysielač TX napájaný batériou CR123A, prijímač RX napájaný 12-24 V AC DC (z pohonu)
- Životnosť batérie až do 24 mesiacov, závisí od dosahu (vzdialenosti) infračerveného lúča

Výrobca: Came
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? kontaktujte nás:
počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaCame
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





