Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Príslušenstvo k motorom
  3. Elektroniky
  4. CAME ZBX7N nová elektronika pre pohony BX

CAME ZBX7N nová elektronika pre pohony BX

CAME ZBX7N nová elektronika pre pohony BX čislo: 3199ZBX7N nahrádza elektroniku 3199ZBX 74 -78 ktorá sa už nevyrába Táto doska je inštalovaná v nasled... celý popis
Dostupnosť
Skladom
135,00 €
112,50 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:C ZBX7N
Výrobca:Came
Kompletné špecifikácie

CAME ZBX7N nová elektronika pre pohony BX

čislo: 3199ZBX7N

nahrádza elektroniku 3199ZBX 74 -78 ktorá sa už nevyrába

Táto doska je inštalovaná v nasledujúcich motoroch, 

  • CAME BX 74
  • CAME BK 78

CAME ZBX7N

 Nová elektronika poskytne viac funkcií a zjednoduší inštaláciu a nastavenia.

 Nové funkcie:

Came Connect: Motor je teraz pripojiteľný ku Cloudu, cez Came Connect. Použitím určených gateway modulov je od teraz možné vzdialene riadiť, nastavovať, kontrolovať a zobrazovať stav motora.

RIO System: Bezdrôtové príslušenstvo série Rio môže byť teraz riadené prostredníctvom karty 806SS-0040.

Kódové klávesnice a RFID snímače:nová elektronika umožňuje priame ovládanie kódových klávesníc, s použitím karty R800 a snímačov bezkontaktných kariet/čipov, s použitím karty R700.

Spárovaný režim: pomocou karty RSE je možné prepojiť 2 motory (jeden master a jeden slave). Nastavenia všetkých parametrov sa vykonávajú iba na elektronike jedného motora (master).

Nastavenie smeru pohybu: priamo v nastaveniach funkcií na elektronike je možné nastaviť a zmeniť smer otvárania brány, bez potreby meniť kabeláž.

Počítanie cyklov: vďaka funkcii „Počítania cyklov“ je možné zobraziť si na displeji elektroniky kedykoľvek počet vykonaných cyklov motora, čo uľahčuje údržbu a pravidelný servis systému.

Displej: displej a menu (7-segmentov) a programovacie tlačidlá na novej elektronike uľahčujú a urýchľujú nastavenia, či zmeny funkcií motora.

Šetrenie energie: pri neustále narastajúcom trende a požiadavkách na šetrenie energie, nová elektronika umožňuje, pomocou prídavného modulu RGP1, redukciu spotreby motora z 5 Watt na 0,5 Watt v stave pokoja (v režime stand-by).

Spätná aktualizácia: nakoľko nová elektronika poskytuje viacej možností a funkcií, je možná vďaka nej i spätná „aktualizácia“ starých pohonov, nainštalovaných v minulosti. V takomto prípade je potrebné objednať a vymeniť starú elektroniku za novú, pod objednávacím kódom náhradného dielu 88001-0063.

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať:

-       počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936  

-       alebo emailom na adrese: dando@stonline.sk

Na stiahnutie
Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk