CHR2LRV ASF Semafor dvojkomorový, červená/zelená LED, hlinikové telo, 0-230V

Späť
Ďalší
Podobné produkty
135,92 €
/
ks
110,50 €
bez DPH
135,92 €
/
ks
110,50 €
bez DPH
Skladom
135,92 €
/
ks
110,50 €
bez DPH
135,92 €
/
ks
110,50 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
CHR2LRV ASF Semafor dvojkomorový, červená/zelená LED, hlinikové telo, 0-230VSkladom230,58 €/ ks187,46 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Popis:
CHR2LRV ASF Semafor dvojkomorový, červená/zelená LED, hlinikové telo, 0-230V
Načo je semafór určený?
Semafór je určený na riadenie prevádzky v obytných blokoch, hoteloch, parkoviskách atď.
Pozor!!!
- semafór môže inštalovať iba kvalifikovaná osoba,
- neinštalovať pod napätím,
- skontrolujte všetky komponenty v balení,
- správne priskrutkovanie zaručí správnu tesnosť a izoláciu.
Technické parametre
| Svetelný tok | 122 lm |
|---|---|
| Svetelný zdroj | LED |
| Výška H | 412 mm |
| Šírka L | 191 mm |
| Priemer ø | 141 mm |
| Materiál | HLINíK+NYLON |
| Výrobca | Stagnoli |
| Napájanie | 24-230V V |
| Stupeň ochrany | IP66 IP |
| Žiarovka | LED V |
| Váha | 1.5 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : dando@stonline.sk
Parametre
VýrobcaStagnoli
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie










