CREM-10K hrebeň kov 30x10mm, L-1000mm, M4, max do 1700kg, 3x úchyt+skrutky, pozinkovaný so zámkom

Späť
Ďalší
Podobné produkty
12,40 €
/
ks
10,08 €
bez DPH
12,40 €
/
ks
10,08 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar7
CREM-10K hrebeň kov 30x10mm, L-1000mm, M4, max do 1700kg, 3x úchyt+skrutky, pozinkovaný so zámkomSkladom13,42 €/ ks10,91 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
CREM-10K hrebeň kov 30x10mm, L-1000mm, M4, max do 1700kg, 3x úchyt+šróby, pozinkovaný so zámkom
Technické parametre
| Materiál | oceľ |
|---|---|
| Dĺžka | 1000 mm |
| Počet úchytov | 3 |
| Maximálne zaťaženie | 1700 kg |
| Šírka L | 10 mm |
| Povrch | pozink |
| Výška H | 30 mm |
| Váha | 1,93 kg |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Hmotnosť1.93 kg
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










