CREM-12K Hrebeň kov 30x12mm, L-1000mm, M4, max do 2200kg, 3x úchyt+skrutky, pozinkovaný so zámkom

Späť
Ďalší
Podobné produkty
14,74 €
/
ks
11,98 €
bez DPH
14,74 €
/
ks
11,98 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar7
CREM-12K Hrebeň kov 30x12mm, L-1000mm, M4, max do 2200kg, 3x úchyt+skrutky, pozinkovaný so zámkomSkladom15,73 €/ ks12,79 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
CREM-12K hrebeň kov 30x12mm, L-1000mm, M4, max do 2200kg, 3x úchyt+šróby, pozinkovaný so zámkom
Technické parametre
| Materiál | oceľ |
|---|---|
| Typ | M4 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Počet úchytov | 3 |
| Maximálne zaťaženie | 2200 kg |
| Šírka L | 12 mm |
| Povrch | pozink |
| Výška H | 30 mm |
| Váha | 2.52 kg |
Parametre
VýrobcaKOVIAN
Hmotnosť2.52 kg
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










